Reference na kurz Péče o miminko

Chtěla bych vám za tento kurz moc poděkovat. Našla jsem v něm snad všechno, co jsem potřebovala vědět a co bych jako novopečena maminka horko těžko musela zjišťovat metodou pokus – omyl. Vždycky jsem si myslela, že největším zdrojem informací k péči o miminko mi bude moje maminka, jenže od té doby, kdy jsem byla malá, se změnilo snad uplně všechno. Váš přístup k dětem je mi velice blízký a určitě kurz doporučí i svým kamarádkám.
Hanka

Kurz byl opravdu skvělý, vše řečeno na jednom místě, velmi sympatickou a jasnou formou. Sleduji i další vaše videa a děláte opravdu skvělé věci.
Eva

Bylo to moc inspirující, zrovna se mi narodilo druhé miminko a moc ráda bych většinu věci u něho zkusila. Kurz beru jako odrazový můstek který mi snad pomůže pustit se do spousty úžasných věcí jak zlepšit vztah a komunikaci s mimčem a svými blízkými. Dobré jsou diskuze, kde člověk získá hlavně praktické rady. Po všech stránkách moc díky
Katka

Velmi oceňuji, že kromě videí je součástí kurzu také FB stránka pro sdílení zkušeností a pokládání otázek. 
Eva

Zcela určitě bychom to doporučili jako další rozumný způsob jak se postavit k rodičovství a výchově dětí.
Frankovi

KURZ JE VYTVOŘEN PRO VŠECHNY RODIČE, KTEŘÍ CHTĚJÍ INSPIRACI, NOVÉ INFORMACE A PODPORU.

KURZ VÁM POMŮŽE

Udělat si přehled, co vše v péči o miminko je možné a jaké způsoby fungují.

Pochopit chování miminka, jeho komunikaci a   možnosti naplňování jeho potřeb.

Usnadní vám péči o miminko a zbavíte se obav, jestli a jak rodičovství zvládnete.

Ušetří vám čas, neboť všechny důležité témata ohledně péče o miminko získáte na jednom místě a online.

AKTUÁLNÍ JSOU DVĚ MOŽNOSTI KURZU

PÉČE O MIMINKO – 16 LEKCÍ A BONUSY

PÉČE O MIMINKO MINI BALÍČEK – 5 LEKCÍ A BONUSY

 

Všem prvorodičkám doporučuji pořídit si k výbavičce spolu s plínkami a dudlíkami tento program. Obsahuje mnoho informací a rad, které vám pomůžou s běžnými denními záležitostmi s miminkem, jako jsou např. potřeby miminka, pláč nebo spánek, ale také vás seznámí s novými metodami jako je bezplenková metoda nebo třeba nošení v šátku. 

Od programu jsem očekávala základní informace jako např. jakou teplotu musí mít voda na koupání nebo co dělat, když bolí bříško, ale dostalo se mi mnohem mnohem víc. Pro mě, pro matku začátečníka, byla tato videa velikou pomocí. Díky nim jsem si potvrdila, že tak jak to dělám, jak to cítím,  je správně a pokaždé když mi někdo řekl: „nenos ji pořád na rukách nebo si zvykne…však ji nech vybrečet…dej ji sunar a bude ti spát tři hodiny…atd.“ tak jsem se jen pousmála a věděla, že ten kontakt, který s miminkem mám je v pořádku. 

Krom toho se program zaměřuje i na samotnou matku a jejího partnera a obsahuje i povídání o intimitě po porodu. 

Kurz „Péče o miminko“ je skvělou investicí, který vám ušetří nejen mnoho času, strachu a slz (vašich i miminka).
Petra 

 

Lucie Harnošová
Jsem vděčná maminka dvou dospívajících dcer a spokojená manželka a partnerka. Ráda objevuji nová témata, zkoumám, zkouším a hraji si. Inspiruje mě dětská spontánnost a otevřenost. Miluji dobrodružství, svobodu, dobrou kávu, saunování, kytovce a léčivé ženské sdílení. Jsem tvůrkyní projektu Alchymie ženy, pořádám pobyty pro mámy a dcery, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají otvírat oči a milovat život.
Komentáře